Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Společnost Dragonfly získala 5 milionů dolarů na kryptografickou superaplikaci UTORG – způsobí revoluci v kryptoměnách?

Společnost Dragonfly získala 5 milionů dolarů na kryptografickou superaplikaci UTORG – způsobí revoluci v kryptoměnách?

Kryptoměny jsou stále populárnější a nového trendu využívá aplikace UTORG. Aplikace je navržena tak, aby uživatelům usnadnila nákup, prodej a ukládání kryptoměn. Společnost Dragonfly, která za aplikací stojí, nedávno získala finanční prostředky ve výši 5 milionů dolarů, které jí pomohou aplikaci dále rozvíjet.

Aplikace je navržena tak, aby byla pro uživatele kryptoměn komplexním obchodem. Umožní uživatelům nakupovat a prodávat různé typy kryptoměn a také je bezpečně ukládat. Uživatelům také poskytne přístup k různým nástrojům a zdrojům, které jim pomohou činit informovaná rozhodnutí o jejich investicích.

Společnost Dragonfly doufá, že aplikace lidem usnadní zapojení do trhu s kryptoměnami. Společnost doufá, že tím, že uživatelům poskytne jednoduchý a bezpečný způsob nákupu, prodeje a ukládání kryptoměn, zpřístupní proces investování do kryptoměn.

Aplikace je v současné době v rané fázi vývoje, ale společnost Dragonfly doufá, že ji brzy spustí. S pomocí financování ve výši 5 milionů dolarů společnost doufá, že se jí podaří zpřístupnit aplikaci uživatelům po celém světě.