Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Společnost Alameda Research žaluje Voyager o 446 milionů dolarů za nesplacené půjčky

Společnost Alameda Research žaluje Voyager o 446 milionů dolarů za nesplacené půjčky

Společnost Alameda Research, sesterská společnost zkrachovalé burzy digitálních aktiv FTX, podala u okresního soudu v americkém státě Delaware stížnost na věřitele kryptografických aktiv Voyager. Stížnost se snaží získat zpět téměř 446 milionů dolarů v podobě splátek půjček, které podle společnosti Alameda obdržela společnost Voyager před datem podání žádosti o bankrot společnosti Alameda. Podle stížnosti společnost Voyager požadovala splacení všech nesplacených půjček společnosti Alameda, včetně některých před uvedenými daty splatnosti, a byla splacena v plné výši. Společnost Alameda se nyní snaží získat tyto prostředky zpět na základě administrativní priority podle článků 503 a 507 zákoníku o úpadku.

Společnost Voyager vyhlásila úpadek v červenci a FTX ji následovala v listopadu. Generální ředitel FTX John J. Ray III nedávno uvedl, že společnost by mohla místo likvidace veškerých aktiv restartovat, aby vyřešila svou platební neschopnost. Sam Bankman-Fried, zakladatel společnosti FTX, je v současné době v domácím vězení na základě obvinění v osmi bodech obžaloby z údajného klamání investorů a špatného nakládání s prostředky zákazníků.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token, Raydium

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.