Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Splňují kanadské kryptografické platformy bezpečnostní předpisy?

Splňují kanadské kryptografické platformy bezpečnostní předpisy?

Kanadská vláda zavedla bezpečnostní předpisy pro platformy kryptoměn s cílem chránit uživatele před podvody a praním špinavých peněz. Tyto předpisy vyžadují, aby se kryptoměnové platformy zaregistrovaly u kanadské vlády, aby mohly legálně fungovat. Tento registrační proces vyžaduje, aby platforma poskytla vládě informace o své činnosti, například o typech služeb, které nabízí, typech kryptoměn, které podporuje, a metodách, které používá k ochraně finančních prostředků uživatelů. Vláda také požaduje, aby platforma měla zavedený program shody s předpisy, který zahrnuje opatření k odhalování a prevenci praní špinavých peněz a financování terorismu.

Vláda také požaduje, aby platformy pro kryptoměny měly zaveden program řízení rizik, který zahrnuje opatření k identifikaci, hodnocení a řízení rizik spojených s jejich činností. To zahrnuje opatření na ochranu finančních prostředků uživatelů před krádežemi, podvody a dalšími riziky. Vláda rovněž požaduje, aby platforma měla zaveden program identifikace zákazníků, který zahrnuje opatření k ověřování totožnosti zákazníků a k odhalování a prevenci praní peněz a financování terorismu.

Cílem těchto nařízení je chránit uživatele před podvody a praním špinavých peněz a zajistit, aby platformy pro kryptoměny fungovaly bezpečně a spolehlivě. Registrací u kanadské vlády a dodržováním těchto předpisů mohou kryptoměnové platformy zajistit, že fungují legálně a že jejich zákazníci jsou chráněni.