Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Soudce Kaplan Rozhodl, že Nerodičovští Ručitelé Kauce Bankman-Frieda Mají Být Zveřejněni

Soudce Kaplan Rozhodl, že Nerodičovští Ručitelé Kauce Bankman-Frieda Mají Být Zveřejněni

Americký okresní soudce Lewis Kaplan v pondělí vyhověl několika žádostem zpravodajských organizací o odhalení totožnosti dvou nejmenovaných spoludlužníků kauce ve výši 250 milionů dolarů zakladatele FTX Sama Bankmana-Frieda. Kauci, jednu z největších v historii, podepsaly čtyři osoby a dvě z nich byly Bankman-Friedovi rodiče. Soudce Kaplan napsal, že požadované informace – jména ručitelů kauce – jsou tradičně považovány za veřejné informace. Své rozhodnutí odložil do 7. února pro případ odvolání. Bankman-Friedovi právníci tvrdili, že totožnost by neměla být zveřejněna z důvodu ohrožení bezpečnosti zúčastněných osob. Bankman-Fried se přiznal k osmi obviněním, která zahrnují i praní špinavých peněz, a v říjnu by měl stanout před soudem. V reakci na dřívější žádost zakladatelových právníků o redigování dvou jmen požádala řada zpravodajských organizací soud o zveřejnění totožnosti sponzorů kauce Bankman-Fried z důvodu „veřejného zájmu“. Soudce Kaplan žádosti vyhověl a rozhodl, že nerodičovští ručitelé kaucí dobrovolně vstoupili do vysoce medializovaného trestního řízení podpisem individuálních záruk a že tyto záruky by měly být zveřejněny.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token, Moonsama

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

forkast.news ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.