Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Složený DAO žalován: Může 100 kompenzačních tokenů vést k žalobě?

Složený DAO žalován: Může 100 kompenzačních tokenů vést k žalobě?

Dva žalobci žalují společnost Compound DAO, decentralizovanou autonomní organizaci (DAO), která spravuje token Comp, za údajně nesprávnou správu jejich tokenů Comp. Žalobci, kteří vlastnili celkem pouze 100 tokenů Comp, tvrdí, že Compound DAO jejich tokeny řádně nespravovala. Tvrdí, že společnost Compound DAO tokeny Comp řádně nespravovala, což vedlo ke ztrátám žalobců. Žalobci požadují náhradu škody a soudní příkaz.

Žalobci tvrdí, že společnost Compound DAO řádně nespravovala tokeny Comp, což vedlo ke ztrátám pro žalobce. Tvrdí, že společnost Compound DAO řádně nespravovala tokeny Comp, což vedlo ke ztrátám pro žalobce. Žalobci požadují náhradu škody a soudní příkaz. Žalobci tvrdí, že společnost Compound DAO řádně nespravovala tokeny Comp, což vedlo ke ztrátám pro žalobce.

Tato žaloba je poslední z řady právních kroků podniknutých proti společnosti Compound DAO. Žalobci požadují náhradu škody a soudní příkaz, který by mohl zahrnovat změny ve způsobu, jakým Compound DAO spravuje své tokeny. Soudní řízení probíhá a jeho výsledek zatím není znám.