Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Skončí v roce 2023 poskytování zajištěných úvěrů Tether?

Skončí v roce 2023 poskytování zajištěných úvěrů Tether?

Tether je emitentem USDT, kryptoměny, která je navázána na americký dolar. Nedávno společnost Tether oznámila, že v roce 2023 ukončí praxi poskytování zajištěných půjček. Důvodem je strach, nejistota a pochybnosti (FUD), které obklopují trh s kryptoměnami. Tether k tomuto kroku přistupuje, aby zajistil bezpečnost svých zákazníků.

Tether je jedním z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších stablecoinů na trhu kryptoměn. Obchodníci a investoři jej používají k zajištění proti volatilitě ostatních kryptoměn. Zastavením praxe poskytování zajištěných půjček Tether podniká krok, kterým své zákazníky chrání před případnými riziky spojenými s trhem kryptoměn.

Tether rovněž podniká kroky k zajištění bezpečnosti svých zákazníků zavedením přísných zásad KYC a AML. To pomůže zabránit tomu, aby na platformě docházelo k jakýmkoli nekalým aktivitám.

Celkově lze říci, že společnost Tether podniká nezbytné kroky k zajištění bezpečnosti svých zákazníků. Tím, že společnost Tether v roce 2023 zastavila praxi poskytování zajištěných půjček, podniká kroky k ochraně svých zákazníků před případnými riziky spojenými s trhem kryptoměn.