Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Skepse kolem Mazarovy kryptografické burzy

Skepse kolem Mazarovy kryptografické burzy

Rychlé shrnutí:

  • Francouzská auditorská a poradenská společnost Mazars nedávno oznámila své plány na spuštění burzy kryptoměn. Výměna se setkala se skepsí kvůli nedostatku poskytnutých informací a podrobností. Očekává se, že burza bude spuštěna v prvním čtvrtletí roku 2021.

Vysvětlení

Nedávno oznámila francouzská auditorská a poradenská společnost Mazars své plány na spuštění burzy kryptoměn. Tato zpráva se setkala se skepsí kvůli nedostatku poskytnutých informací a podrobností. Očekává se, že burza bude spuštěna v prvním čtvrtletí roku 2021. Není jasné, jaké kryptoměny budou podporovány a jaká bezpečnostní opatření budou přijata na ochranu uživatelů. Burza navíc ještě nebyla schválena francouzským finančním regulátorem Autorité des Marchés Financiers (AMF).Nedostatek informací způsobil, že někteří zpochybňují legitimitu burzy. Je možné, že burza je stále v počáteční fázi vývoje a další podrobnosti budou zveřejněny v budoucnu. Dokud však nebude poskytnuto více informací, je obtížné určit, zda bude burza úspěšná, či nikoli.Kryptoměnové burzy jsou stále populárnější a je důležité si uvědomit rizika s nimi spojená. Před investováním peněz je důležité provést vlastní průzkum a ujistit se, že je burza legitimní.

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.