Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Shiba Inu’s Shibarium se chystá na trh, což vyvolává zájem ETH velryb a spalování tokenů SHIB: SHIB Token Burned a ETH Whales Accumulate SHIB Ahead of Shibarium Launch.

Shiba Inu’s Shibarium se chystá na trh, což vyvolává zájem ETH velryb a spalování tokenů SHIB: SHIB Token Burned a ETH Whales Accumulate SHIB Ahead of Shibarium Launch.

29. prosince Shytoshi Kusama, zakladatel společnosti Shiba Inu, na Twitteru informoval o připravovaném řešení pro škálování L2 v ekosystému Shiba Inu, Shibarium. To způsobilo, že velryby ETH začaly SHIB hromadit, což ho za posledních 24 hodin posunulo do první desítky žebříčku nejdrženějších tokenů mezi 2 000 velrybami. Shibarium slibuje užitečnost, lepší propustnost a rozvoj metaverza, stejně jako deflační spalování tokenu.

Za posledních 24 hodin bylo podle Shibburnu, oficiálního trackeru spalování tokenu, spáleno 182 339 090 tokenů SHIB. Navzdory aktivitě ETH velryb nezaznamenal SHIB za posledních 24 hodin žádné významné zisky, a dokonce se propadl o 0,7 % ve srovnání s BONE, řídicím tokenem nadcházejícího upgradu Shibarium, který od včerejška napumpoval přes 5,6 %.

Spuštění Shibarium by mohlo způsobit, že SHIB bude z hlediska krátkodobého růstu ceny zaostávat za BONE, protože BONE je governance tokenem Shibarium, který dává svým držitelům právo hlasovat o tom, kam by se měl ekosystém ubírat. Role ETH velryb a spalování SHIB by však mohla mít na jeho cenu v dlouhodobém horizontu významný vliv.

Investoři a obchodníci by si měli dávat pozor na hromadění hypeu, protože vytváří spekulativní tlak na SHIB s možným výprodejem, až se Shibarium uvolní a token dosáhne své maximální ceny. Pro krátkodobý zisk přinese investorům a obchodníkům prolomení cenové rezistence nad 0,00000826 USD.

Zdroj informací

bitcoinist.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios