Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Shiba Inu (SHIB) zažívá mírný pokles ceny před rušným týdnem plným makro-rizikových událostí

Shiba Inu (SHIB) zažívá mírný pokles ceny před rušným týdnem plným makro-rizikových událostí

Shiba Inu (SHIB) v pondělí zaznamenala mírný pokles ceny, která se z dřívějších měsíčních maxim poblíž úrovně 0,000013 USD snížila přibližně o 10 %. Pokles je přičítán širokému poklesu na kryptotrhu a napříč rizikovými aktivy v tradiční finanční oblasti v rámci opatrnosti před masivním týdnem makro rizikových událostí. Navzdory poklesu je SHIB stále na cestě k tomu, aby si tento měsíc připsal masivní zisk více než 43 %, což by byl jeho nejlepší měsíc od října 2021.

SHIB/USD potvrdil klesající trend spojující maxima ze srpna, října 2022 a ledna 2023, což naznačuje, že krátkodobá tendence této kryptoměny by mohla směřovat dolů. Pokud makrodění tohoto týdne na kryptoměnu dolehne, pak by obchodníci s SHIB měli sledovat, jak kryptoměna zareaguje na oblast podpory 0,000011 USD. Proražení pod tuto úroveň by mohlo otevřít dveře k návratu pod 0,000010 USD.

Analytik serveru Cryptonews.com John Isige se domnívá, že prolomení nad klesající trendový vzorec by otevřelo dveře k otestování říjnového a srpnového vrcholu na úrovni 0,000015, resp. 0,000018 USD. Analytici společnosti Business 2 Community jsou ohledně SHIB v roce 2023 býčí a předpovídají, že by mohla dosáhnout úrovně 0,000040 USD a 0,0001 USD do konce roku 2025.

Zda SHIB koupit, či nikoli, závisí na individuálním posouzení výhledu její dlouhodobé cenové výkonnosti. Pokud investor na základě vlastního průzkumu usoudí, že cena akcie SHIB v současných letech pravděpodobně výrazně vzroste, pravděpodobně se vyplatí část akcie koupit. Mezi alternativy k SHIB patří 15 nejlepších kryptoměn pro rok 2023, jak je analyzoval tým CryptoNews Industry Talk.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Talken

Zdroj informací

cryptonews.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.