Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » SHIB Rally pokračuje s blížícím se vydáním betaverze Shibarium: RSI naznačuje riziko návratu zpět

SHIB Rally pokračuje s blížícím se vydáním betaverze Shibarium: RSI naznačuje riziko návratu zpět

Token Shiba Inu (SHIB) zaznamenal od začátku roku (YTD) 60% nárůst ceny na 0,00001294 USD, což je nejvyšší hodnota od začátku listopadu 2022. Tato rally je způsobena příznivými makro podmínkami na trhu s kryptoměnami a oznámením nadcházejícího vydání beta verze Shibarium, sítě vrstvy 2, která by běžela nad mainnetem blockchainu Ethereum. Tato síť by vývojářům umožnila vytvářet a spouštět decentralizované aplikace a zároveň by se zaměřila na nižší transakční náklady a lepší škálovatelnost sítě.

Cena SHIB od oznámení o spuštění Shibarium 16. ledna vzrostla o 25 %. Hodnota indexu relativní síly (RSI) SHIB je však téměř 86, což je šestnáct bodů nad hranicí překoupenosti 70, což investory podněcuje k vyložení pozic a riziku poklesu směrem k 200dennímu exponenciálnímu klouzavému průměru.

Z dlouhodobého hlediska bude růst ceny SHIB pravděpodobně pokračovat, pokud lze věřit býčímu obratovému vzorci na týdenním grafu. Tento vzor, označovaný jako „klesající klín“, předpokládá prodloužení růstu k úrovni 0,00002063 USD do března 2023. Alternativně by podle potenciálně medvědího scénáře SHIB nedosáhl cíle prolomení klínu, pokud by se cena obrátila od úrovně prozatímní rezistence u 50denního exponenciálního klouzavého průměru poblíž 0,00001309 USD, což by znamenalo riziko, že cena SHIB zamíří k horní trendové linii klínu poblíž 0,00000800 USD.