Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Senátor Sherrod Brown požádal ministerstvo financí o celovládní posouzení kryptoměn kvůli rizikům, jako jsou Ponziho schémata, špatná ochrana spotřebitelů a hrozby pro národní bezpečnost.

Senátor Sherrod Brown požádal ministerstvo financí o celovládní posouzení kryptoměn kvůli rizikům, jako jsou Ponziho schémata, špatná ochrana spotřebitelů a hrozby pro národní bezpečnost.

Americký senátor Sherrod Brown (D-OH) v neděli hovořil o nebezpečích kryptoměn, jako jsou Ponziho schémata, špatná ochrana spotřebitelů a hrozby pro národní bezpečnost. Požádal ministerstvo financí, aby provedlo celovládní posouzení kryptografických technologií, a poznamenal, že Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) je obzvláště agresivní. Brown navrhl, že krypto by mohlo být nutné zakázat, ale poznamenal, že pokud by k tomu došlo, mohlo by se přesunout do offshoru. Generální ředitel společnosti Coinbase Brian Armstrong upozornil na nebezpečí posílání kryptoměn do zahraničí a Binance, největší krypto burza podle objemu obchodů, se nedávno dostala pod drobnohled.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Tron

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

cryptopotato.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.