Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Senátor Sherrod Brown požádal ministerstvo financí o celovládní posouzení kryptoměn kvůli rizikům, jako jsou Ponziho schémata, špatná ochrana spotřebitelů a hrozby pro národní bezpečnost.

Senátor Sherrod Brown požádal ministerstvo financí o celovládní posouzení kryptoměn kvůli rizikům, jako jsou Ponziho schémata, špatná ochrana spotřebitelů a hrozby pro národní bezpečnost.

Americký senátor Sherrod Brown (D-OH) v neděli hovořil o nebezpečích kryptoměn, jako jsou Ponziho schémata, špatná ochrana spotřebitelů a hrozby pro národní bezpečnost. Požádal ministerstvo financí, aby provedlo celovládní posouzení kryptografických technologií, a poznamenal, že Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) je obzvláště agresivní. Brown navrhl, že krypto by mohlo být nutné zakázat, ale poznamenal, že pokud by k tomu došlo, mohlo by se přesunout do offshoru. Generální ředitel společnosti Coinbase Brian Armstrong upozornil na nebezpečí posílání kryptoměn do zahraničí a Binance, největší krypto burza podle objemu obchodů, se nedávno dostala pod drobnohled.