Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » SEC Požaduje Zapečetění Dokumentů Souvisejících s Projevem Williama Hinmana o Bitcoin a Ethereumu v Žalobě Proti Ripple Labs.

SEC Požaduje Zapečetění Dokumentů Souvisejících s Projevem Williama Hinmana o Bitcoin a Ethereumu v Žalobě Proti Ripple Labs.

SEC požádala o zapečetění dokumentů, které obsahují interní úvahy o projevu bývalého úředníka SEC Williama Hinmana z roku 2018, v němž prohlásil, že bitcoin a ethereum nejsou cenné papíry. SEC argumentovala tím, že dokumenty odrážejí důvěrná jednání a že jejich zveřejnění by bránilo schopnosti úředníků agentury diskutovat a spolupracovat otevřeně a upřímně. SEC rovněž požadovala, aby soud redigoval jména a další identifikační údaje odborných svědků SEC a některých investorů do XRP, jakož i aby zabránil zveřejnění osobních a finančních údajů zaměstnanců Ripple Labs a některých třetích stran. Dokumenty jsou velmi důležité pro žalobu SEC proti společnosti Ripple, která tvrdí, že společnost Ripple po léta nezákonně prodávala XRP jako neregistrovaný cenný papír.