Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » SBF vrácen do vězení, Binance.US kupuje Voyager za 1,022 miliardy USD, kryptoměny jako investiční třída, FTX nezajištěná pohledávka 36,2 milionu USD, nejlepší CEXy a DEXy agregované Orionem.

SBF vrácen do vězení, Binance.US kupuje Voyager za 1,022 miliardy USD, kryptoměny jako investiční třída, FTX nezajištěná pohledávka 36,2 milionu USD, nejlepší CEXy a DEXy agregované Orionem.

Mezi zprávy o kryptoměnách z 15. prosince patřilo, že SBF byl po svém posledním slyšení poslán zpět do vězení a nebyl vydán, že Binance.US plánuje získat aktiva zkrachovalého kryptoúvěrníka Voyager za 1,022 miliardy dolarů a že nigerijský zákonodárce Babangida Ibrahim navrhuje ve svém návrhu novely zákona o investicích a cenných papírech uznat kryptoměny jako investiční třídu. Kromě toho největší nezajištěná pohledávka v případě konkurzu FTX činí 36,2 milionu USD a žádný z 50 největších věřitelů není považován za „insidera“. Mezi největší zisky a ztráty během 24 hodin patřily tokeny Voyager (VGX), BinaryX (BNX), Creditcoin (CTC), Kaspa (KAS), Radicle (RAD) a FTX (FTT). Orion Swap Widget umožňuje uživatelům připojit svou peněženku a obchodovat s nejlepšími CEXy a DEXy agregovanými prostřednictvím Orionu bez účtu a globálního přístupu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance, Burza FTX

Zdroj informací

cryptoslate.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo