Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » SBF vrácen do vězení, Binance.US kupuje Voyager za 1,022 miliardy USD, kryptoměny jako investiční třída, FTX nezajištěná pohledávka 36,2 milionu USD, nejlepší CEXy a DEXy agregované Orionem.

SBF vrácen do vězení, Binance.US kupuje Voyager za 1,022 miliardy USD, kryptoměny jako investiční třída, FTX nezajištěná pohledávka 36,2 milionu USD, nejlepší CEXy a DEXy agregované Orionem.

Mezi zprávy o kryptoměnách z 15. prosince patřilo, že SBF byl po svém posledním slyšení poslán zpět do vězení a nebyl vydán, že Binance.US plánuje získat aktiva zkrachovalého kryptoúvěrníka Voyager za 1,022 miliardy dolarů a že nigerijský zákonodárce Babangida Ibrahim navrhuje ve svém návrhu novely zákona o investicích a cenných papírech uznat kryptoměny jako investiční třídu. Kromě toho největší nezajištěná pohledávka v případě konkurzu FTX činí 36,2 milionu USD a žádný z 50 největších věřitelů není považován za „insidera“. Mezi největší zisky a ztráty během 24 hodin patřily tokeny Voyager (VGX), BinaryX (BNX), Creditcoin (CTC), Kaspa (KAS), Radicle (RAD) a FTX (FTT). Orion Swap Widget umožňuje uživatelům připojit svou peněženku a obchodovat s nejlepšími CEXy a DEXy agregovanými prostřednictvím Orionu bez účtu a globálního přístupu.