Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Saúdská Arábie a Sandbox spojily síly: Slavnostní ceremoniál partnerství potvrdil Memorandum o porozumění pro rozvoj metaverza.

Saúdská Arábie a Sandbox spojily síly: Slavnostní ceremoniál partnerství potvrdil Memorandum o porozumění pro rozvoj metaverza.

Na konferenci LEAP v Rijádu v Saúdské Arábii se 7. února konal slavnostní ceremoniál partnerství, na kterém bylo potvrzeno nové memorandum o porozumění mezi Sandboxem a vládou Saúdské Arábie. Memorandum o porozumění slouží k vzájemnému „zkoumání, poradenství a podpoře“ v oblasti rozvoje metaverza. Sandbox spolupracuje s některými z největších jmen v oblasti Web3 i mimo ni, včetně Snoop Dogga, Gucciho, TIME, Atari, HSBC a Warner Music Group.
Region Blízkého východu se nadále etabluje jako centrum nových technologií. V listopadu loňského roku bylo Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech vybráno jako sídlo nově vzniklé asociace blockchain pro Blízký východ, Asii a Afriku. Mezinárodní finanční centrum v Dubaji zavedlo režim kryptografických tokenů a 7. února vydalo dlouho očekávané předpisy pro poskytovatele virtuálních aktiv. V průzkumu, který provedla společnost KuCoin v červenci loňského roku, se ukázalo, že Saúdská Arábie je díky místním předpisům významným trhem pro přijetí digitálních měn. Vláda v současné době zkoumá možnosti digitální měny centrální banky.

Na konferenci LEAP v Rijádu v Saúdské Arábii se 7. února konal slavnostní ceremoniál partnerství, na kterém bylo potvrzeno nové memorandum o porozumění (MOU) mezi Sandboxem a vládou Saúdské Arábie. Cílem memoranda o porozumění je vzájemné zkoumání, poradenství a podpora v oblasti rozvoje metaverza. Sandbox spolupracuje s některými z největších jmen v oblasti Web3, včetně Snoop Dogga, Gucciho, TIME, Atari, HSBC a Warner Music Group.

Region Blízkého východu je i nadále centrem rozvíjejících se technologií. Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech bylo vybráno jako místo pro nově vzniklou asociaci blockchainu pro Blízký východ, Asii a Afriku. Mezinárodní finanční centrum v Dubaji zavedlo režim kryptografických tokenů a vydalo předpisy pro poskytovatele virtuálních aktiv. Průzkum provedený společností KuCoin loni v červenci ukázal, že Saúdská Arábie je díky místním předpisům významným trhem pro přijetí digitálních měn. Vláda v současné době zkoumá možnosti digitální měny centrální banky.