Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Satvik Sethi odchází ze společnosti Mastercard a zahajuje projekt NFT „New Beginnings“ s cílem získat prostředky na přežití

Satvik Sethi odchází ze společnosti Mastercard a zahajuje projekt NFT „New Beginnings“ s cílem získat prostředky na přežití

Satvik Sethi, bývalý vedoucí produktu Non-Fungible Token (NFT) společnosti Mastercard, oznámil ve čtvrtek 2. února svou rezignaci. Svůj rezignační dopis překvapivě vyrazil jako otevřenou edici NFT na platformě Ethereum prostřednictvím protokolu Manifold pro digitální sběratelství. Projekt s názvem „New Beginnings“ má cenu 0,023 ETH a 100 % výtěžku jde na přežití.

Sethi v dopise a ve vlákně na Twitteru popsal boje, kterým čelil při práci pro platebního giganta. Přestěhoval se z New Yorku do Londýna a jeho plat byl snížen o 40 %, přičemž jeho pracovní zátěž se zvýšila o 200 %. To ho donutilo přijmout vedlejší práci, aby se uživil. Tvrdil také, že se stal obětí obtěžování a citového strádání kvůli špatně řízeným procesům, špatné komunikaci a interní neefektivitě. Několik měsíců nemohl dostat svůj plat, dokud o něj neprosil napříč hierarchií.

Kvůli snížení platu neměl Sethi nárok na bydlení a musel se více než rok stěhovat z Airbnb do Airbnb. Když se pokusil podat výpověď, vyvstaly další problémy. Nyní se nachází v Indii, dokud si nenajde vhodné zaměstnání, protože po výpovědi přišel o pracovní vízum.

Sethi se bude věnovat svému umění a své stránce pro vytváření sociálních sítí a komunit Web3, joincircle, která má více než 90 000 registrovaných uživatelů a 35 partnerských komunit. Společnost Mastercard pomalu vstupuje do světa Web3 a NFT, zejména v posledním roce. Umožnila obchodování s NFT pro řadu platforem kryptoekosystému, včetně Immutable X, Candy Digital, The Sandbox, Mintable, Spring, Nifty Gateway a MoonPay.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Ethereum

Zdroj informací

cryptonews.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.