Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Sam Bankman-Fried bude svědčit před Kongresem

Sam Bankman-Fried bude svědčit před Kongresem

Rychlé shrnutí:

  • Sam Bankman-Fried, generální ředitel FTX, byl pozván, aby svědčil před Kongresem. Svědčit bude prakticky kvůli současné pandemii. Bude hovořit o úloze kryptoměn v ekonomice USA.

Vysvětlení

Sam Bankman-Fried, generální ředitel kryptoměnové burzy FTX, byl pozván, aby vypovídal před Kongresem. Pro odvětví kryptoměn je to významný okamžik, neboť je to poprvé, co byl ke svědectví pozván generální ředitel kryptoměnové burzy. Vzhledem k současné pandemii bude Bankman-Fried svědčit virtuálně. Bude hovořit o úloze kryptoměn v ekonomice USA. Pro toto odvětví je to důležitý krok, protože to bude poprvé, co si Kongres vyslechne odborníka na toto téma. Očekává se, že Bankman-Fried bude hovořit o potenciálu kryptoměn vytvářet pracovní místa, zvyšovat hospodářskou aktivitu a zajišťovat finanční začlenění. Pravděpodobně bude hovořit také o potenciálních rizicích spojených s kryptoměnami a o tom, jak se odvětví snaží tato rizika zmírnit. Toto svědectví bude pro odvětví kryptoměn jistě důležitým momentem, neboť to bude poprvé, kdy si Kongres vyslechne odborníka na toto téma.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza FTX

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn