Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Sága Bankman-Fried a Zhao: zkoumání nestabilních vztahů nejvýznamnějších osobností kryptoměn

Sága Bankman-Fried a Zhao: zkoumání nestabilních vztahů nejvýznamnějších osobností kryptoměn

Nový dokumentární film se chystá prozkoumat nestálý vztah mezi Samem Bankmanem-Friedem a Changpengem Zhaoem, dvěma nejvýznamnějšími osobnostmi v oblasti kryptoměn. Dokument se zaměří na to, jak se Bankman-Fried, který se narodil do prominentní akademické rodiny s politickými konexemi, a Zhao, jehož rodina utekla z Číny do Kanady, když mu bylo 12 let, stali dvěma nejvýznamnějšími postavami v kryptoprostoru a jak se v jejich vztahu střídali spojenci a rivalové. V listopadu 2022 Zhao veřejně odhalil plány na likvidaci celé pozice Binance v nativním tokenu FTX, FTT (FTT), což vyústilo v masivní run na banku. Dne 14. prosince investor Kevin O’Leary poskytl podrobnosti o rozhovorech s Bankman-Friedem ve dnech předtím, než FTX vyhlásila bankrot, a poznamenal, že „tito dva na neregulovaném trhu […] s tímto neuvěřitelným podnikáním z hlediska růstu spolu válčili a jeden druhého úmyslně vyřadil z provozu“. Na dokumentu budou spolupracovat médium Fortune a Unrealistic Ideas, produkční společnost bez scénáře, kterou spoluzaložili americký herec Mark Wahlberg, Stephen Levinson a Archie Gips. Divákům poskytne 360stupňový osobní pohled na celou ságu FTX.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance, Burza FTX

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.