Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Ryder Ripps žalován společnostmi Bored Ape a Yuga Lab: Jaký je příběh?

Ryder Ripps žalován společnostmi Bored Ape a Yuga Lab: Jaký je příběh?

Umělec a podnikatel Ryder Ripps je žalován společností Bored Ape a její dceřinou společností Yuga Labs. Ripps je obviněn z porušení smlouvy, podvodu a zneužití obchodního tajemství. Žaloba tvrdí, že Ripps byl najat společností Bored Ape, aby pomohl vytvořit kryptoměnu s názvem „YugaCoin“, a že mu byl umožněn přístup k důvěrným informacím o projektu. Ripps však údajně tyto informace použil ke spuštění své vlastní kryptoměny s názvem „Dogecoin“ bez souhlasu společnosti Bored Ape.

Ripps tato obvinění popřel a tvrdí, že mu nebyl poskytnut přístup k žádným důvěrným informacím a že Dogecoin vytvořil nezávisle. Tvrdí také, že společnosti Bored Ape a Yuga Labs se snaží žalobu využít k poškození jeho pověsti a podnikání.

Investoři by si měli být vědomi potenciálních rizik spojených s investováním do kryptoměn. Před investicí je důležité provést vlastní průzkum a porozumět technologii, která za projektem stojí. Kromě toho by si investoři měli být vědomi možných právních problémů, které by mohly z investice do kryptoměny vyplynout.