Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Růst ceny Cardano (ADA) způsobený zvýšenou využitelností sítě a jejím přijetím

Růst ceny Cardano (ADA) způsobený zvýšenou využitelností sítě a jejím přijetím

Cardano (ADA) zaznamenalo v uplynulém týdnu prudký nárůst ceny a jeho tržní kapitalizace vzrostla z 8,48 miliardy dolarů na 13 miliard dolarů. Tento růst je připisován rostoucí užitečnosti sítě, neboť nedávno spustila Sidechain Toolkit, který uživatelům umožňuje vytvářet decentralizované aplikace (dApps) na jejím blockchainu. Očekává se, že spuštění jejího stablecoinu Djed dále zvýší užitečnost sítě. Kromě toho tento měsíc do protokolu Cardano přibylo více než 50 000 peněženek, přičemž Yevhen, ambasador Cardana, oznámil, že celkový počet peněženek Cardano vzrostl z 3 842 867 k 1. lednu na 3 894 735 registrovaných peněženek k 25. lednu 2023.

Aktuální cena ADA je 0,3860 USD, přičemž došlo k mírnému poklesu. Tato cenová korekce však bude pravděpodobně krátkodobá, protože aktivum se obchoduje nad svým 50denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA). Úrovně podpory jsou 0,358996 USD, 0,365308 USD a 0,372181 USD, zatímco úrovně odporu jsou 0,385366 USD, 0,391677 USD a 0,398550 USD. Hodnota indexu relativní síly (RSI) je 69,26 a blíží se tak překoupené oblasti, zatímco klouzavý průměr konvergence (MACD) se nachází nad svou signální linií, ale vykazuje konvergenci. Se spuštěním Djed a zvýšeným přijetím a osvojením Cardano bude jeho cena pravděpodobně pokračovat v růstovém trendu a potenciálně dosáhne své historicky nejvyšší hodnoty 3,10 USD. Investoři by si však měli uvědomit, že kryptoaktivum je vysoce volatilní a před investicí je nezbytný řádný průzkum a analýza.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano

Zdroj informací

bitcoinist.com ⧉

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.