Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Robert Kiyosaki: „Mladá generace přijímá kryptoměny kvůli legitimitě jejich účetního systému

Robert Kiyosaki: „Mladá generace přijímá kryptoměny kvůli legitimitě jejich účetního systému

Robert Kiyosaki, významný investor a autor bestselleru o osobních financích „Bohatý táta, chudý táta“, se podělil o svůj názor na výzvu amerického miliardáře Charlieho Mungera k zákazu kryptoměn, jako je Bitcoin (BTC). Kiyosaki se domnívá, že Mungerův pesimismus vůči kryptoměnám by mohl souviset s jeho spojením s „davem z Wall Street, který financuje FED“. Dále vyjádřil názor, že by se pozornost neměla soustředit na pohyb cen kryptoměn, ale na základní technologii. Kiyosaki se domnívá, že mladá generace přijímá kryptoměny kvůli legitimitě jejich účetního systému.

Munger již dříve prohlásil, že lidé, kteří jsou proti zákazu digitálních aktiv, jsou „idioti“ a že je „prostě směšné“, aby někdo investoval do kryptoměn. Dodal, že je to „velmi nebezpečné“ a že americké úřady se „naprosto mýlí“, když to povolují. Munger se rovněž domnívá, že kryptoměny jsou ‚částečně podvodné‘ a lákavé pro únosce.

Kiyosaki naopak zůstává vůči bitcoinu býčí, přičemž jeho názor zůstává navzdory kolísání ceny aktiva nezměněn. Varoval před chmurnou budoucností v očekávání krachu trhů, ale je zastáncem dalšího hromadění bitcoinu. Předpokládá, že do roku 2025 by se Bitcoin mohl obchodovat za 500 000 USD, k čemuž přispěje nedostatečná výkonnost amerického dolaru. Kromě Bitcoinu se podnikatel zasazuje také o investice do drahých kovů, jako je zlato a stříbro.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

finbold.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.