Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Ripple XRP Whale přesouvá tokeny v hodnotě 38 milionů dolarů, což signalizuje potenciální akumulaci

Ripple XRP Whale přesouvá tokeny v hodnotě 38 milionů dolarů, což signalizuje potenciální akumulaci

Nedávno byla v blockchainu Ripple zaznamenána velká transakce XRP, která zahrnovala pohyb 94 311 360 tokenů v hodnotě téměř 38 milionů dolarů. Tento masivní převod byl pravděpodobně proveden velrybou nebo subjektem složeným z více velkých investorů a je znám jako burzovní odliv. Odliv z burzy nastává, když investoři stahují své mince z burzy do osobních peněženek, a může mít býčí vliv na cenu kryptoměny.

Odesílatelem tohoto převodu byla peněženka připojená ke kryptografické burze Binance, zatímco příjemcem byla neznámá adresa. To naznačuje, že velryba tyto tokeny převedla za potenciálními účely souvisejícími s akumulací, což by mohlo být známkou jejího dalšího přesvědčení o perspektivách krypto.

V době psaní tohoto článku se XRP obchoduje kolem 0,386 USD, což představuje nárůst o 9 % za poslední týden. Zdá se, že hodnota kryptoměny v posledních zhruba dvou dnech celkově konsoliduje do strany. Pokud je velrybí akumulační pohyb skutečně známkou dalšího přesvědčení, pak by to mohlo být pro hodnotu XRP konstruktivní.