Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Ripple vidí naději v uhlíkových kreditech a herních NFTs navzdory poklesu trhu

Ripple vidí naději v uhlíkových kreditech a herních NFTs navzdory poklesu trhu

Ripple, jedna z největších kryptoměn na světě, věří, že i přes současný tržní pokles může najít úspěch v oblastech, jako jsou uhlíkové kredity a herní NFT. Uhlíkové kredity jsou finanční nástroje, které umožňují organizacím snížit svůj dopad na životní prostředí. NFT (Non-Fungible Token) jsou digitální aktiva, která jsou jedinečná a nelze je zaměnit. Ripple se domnívá, že tyto dvě oblasti mohou být pro kryptoměny velmi přínosné.

Ripple se snaží využít svého globálního dosahu a technologických znalostí k podpoře obou těchto oblastí. Společnost se snaží vyvinout technologie, které by umožnily snadnou a efektivní implementaci uhlíkových kreditů a NFT. Ripple se také snaží zapojit do komunity kryptoměn, aby pomohl vybudovat tržní infrastrukturu pro obchodování s uhlíkovými kredity a NFT.

Ripple doufá, že jeho snahy pomohou zvýšit povědomí o uhlíkových kreditech a NFT a pomohou tak rozšířit jejich využití. To by mohlo pomoci kryptoměnám dosáhnout dalšího úspěchu a přispět k jejich dalšímu růstu.

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn