Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Revolut, nebankovní platforma s 25 miliony zákazníků po celém světě, tento týden zavádí kryptoměnové sázky pro své zákazníky ve Velké Británii a Evropském hospodářském prostoru (EHP). Funkce umožní uživatelům generovat výnosy z jejich kryptoaktiv ve fázi „měkkého testování“, přičemž výnosy se budou pohybovat od 2,99 % do 11,65 %. Staking je proces, při kterém jednotlivec drží nebo uzamyká určité množství konkrétního digitálního aktiva v peněžence po určitou dobu, obvykle od několika dnů do několika měsíců. Tato akce pomáhá zabezpečit síť a ověřuje transakce na blockchainu proof-of-stake a na oplátku za účast na stakingu jsou jednotlivci odměňováni v podobě nově vyražených mincí nebo podílu na transakčních poplatcích.

Revolut začleňuje kryptoměny do svých služeb od roku 2017, kdy začal nabízet služby obchodování s kryptoměnami. Nyní nabízí obchodování s téměř 100 různými kryptografickými tokeny a aktivy a umožňuje svým zákazníkům provádět nákupy s využitím jejich držených kryptoaktiv. Nabízí také bezplatné kurzy „Learn & Earn“ o základech kryptoměn a blockchainu a uživatele, kteří program dokončí, odměňuje kryptoměnami zdarma. V září 2022 byla společnost Revolut zařazena na seznam autorizovaných společností nabízejících kryptoměnové produkty a služby britského úřadu Financial Conduct Authority (FCA).

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.