Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Regulovat centralizované subjekty, aby se obnovila důvěra v kryptografický průmysl, zaměřit se na stablecoiny, pak na burzy a custodian, zvážit dopad zahraničních společností na občany.

Regulovat centralizované subjekty, aby se obnovila důvěra v kryptografický průmysl, zaměřit se na stablecoiny, pak na burzy a custodian, zvážit dopad zahraničních společností na občany.

Generální ředitel společnosti Coinbase Brian Armstrong se domnívá, že decentralizované protokoly by měly mít možnost vzkvétat, protože kód s otevřeným zdrojovým kódem a chytré smlouvy jsou „konečnou formou zveřejnění“. Navrhl, aby se regulace zaměřila na centralizované subjekty, jako jsou burzy, správci a emitenti stablecoinů, a obnovila se tak důvěra v odvětví. Armstrong navrhl, aby USA začaly s regulací stablecoinů a poté se zaměřily na kryptoměnové burzy a custodian. Doporučil také, aby se regulační orgány všech zemí podívaly za hranice svého domácího trhu a zvážily dopady zahraničních podniků na své občany. Armstrong je optimistický v tom, že v roce 2023 lze dosáhnout významného pokroku na legislativní frontě.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Tron

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.