Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Regulovat centralizované subjekty, aby se obnovila důvěra v kryptografický průmysl, zaměřit se na stablecoiny, pak na burzy a custodian, zvážit dopad zahraničních společností na občany.

Regulovat centralizované subjekty, aby se obnovila důvěra v kryptografický průmysl, zaměřit se na stablecoiny, pak na burzy a custodian, zvážit dopad zahraničních společností na občany.

Generální ředitel společnosti Coinbase Brian Armstrong se domnívá, že decentralizované protokoly by měly mít možnost vzkvétat, protože kód s otevřeným zdrojovým kódem a chytré smlouvy jsou „konečnou formou zveřejnění“. Navrhl, aby se regulace zaměřila na centralizované subjekty, jako jsou burzy, správci a emitenti stablecoinů, a obnovila se tak důvěra v odvětví. Armstrong navrhl, aby USA začaly s regulací stablecoinů a poté se zaměřily na kryptoměnové burzy a custodian. Doporučil také, aby se regulační orgány všech zemí podívaly za hranice svého domácího trhu a zvážily dopady zahraničních podniků na své občany. Armstrong je optimistický v tom, že v roce 2023 lze dosáhnout významného pokroku na legislativní frontě.