Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Ray Dalio: Bitcoin je „maličkost“, která získala „nepřiměřenou pozornost“ po zvýšení úrokových sazeb FEDu

Ray Dalio: Bitcoin je „maličkost“, která získala „nepřiměřenou pozornost“ po zvýšení úrokových sazeb FEDu

Ray Dalio, zakladatel společnosti Bridgewater, se nedávno podělil o své názory na rozhodnutí Federálního rezervního systému zvýšit úrokové sazby o 25 bazických bodů a na výkonnost Bitcoinu v posledních několika letech. Dalio se domnívá, že Bitcoin je „maličkost“, které se dostává „nepřiměřené pozornosti“ a která „nemá s ničím žádnou souvislost“. Je také přesvědčen, že z hlediska hodnoty a ukládání bohatství existují zajímavější aktiva než Bitcoin a trh s kryptoměnami. Dalio si nemyslí, že Bitcoin je efektivním prostředkem směny, a spekuluje, že v budoucnu nebude dostatečným peněžním prostředkem. Naznačuje, že klíčem k budoucím makroekonomickým recesím je význam úložiště bohatství a že Bitcoin není řešením. Domnívá se, že vývoj nových, dosud nevídaných měn bude atraktivní pro investice a ukládání bohatství.

Po oznámení FEDu vzrostl Bitcoin za posledních 30 dní o téměř 41 % a v době tisku se obchoduje za 23 500 USD. Po zvýšení úrokových sazeb FEDu se dostal až na 24 300 USD. Bitcoin má tento měsíc za cíl dosáhnout nových ročních maxim a trh přijal nový sentiment ve prospěch býků.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

bitcoinist.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.