Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Rally Ukončuje Sidechain, NFT Ztrácí Podporu:

Rally Ukončuje Sidechain, NFT Ztrácí Podporu:

Rally, platforma pro sociální tokeny v síti Ethereum, v úterý oznámila, že ukončuje provoz svého sidechainu. Tato zpráva přišla prostřednictvím e-mailu komunitě Rally, v němž se uvádí, že sidechain bude ukončen 31. ledna. Společnost Rally uvedla, že náročný rok pro platformu a celý kryptografický průmysl, stejně jako makroekonomické protivětry, jsou příliš zdrcující na to, aby je překonala.

Rally.io byla spuštěna v roce 2018 a umožňovala tvůrcům spouštět sociální tokeny, které umožňovaly osobnostem sociálních médií, kapelám a esportovým týmům zapojit a zpeněžit své komunity. Hodnota podkladového tokenu RLY dosáhla v dubnu 2021 vrcholu 1,38 USD, ale v srpnu byly výběry zastaveny a od října 2022 se token obchoduje za přibližně 0,01 USD.

Zastavení sidechainu znamená, že NFT, které jsou na něm hostovány, již nebudou podporovány, a Rally varovala výběrčí, že mohou zaznamenat „zhoršení služeb“ a že NFT nemusí fungovat. V důsledku toho mnozí tvůrci a uživatelé viděli, že se jejich ekosystémy snížily na nulu, a byli vyzváni, aby přešli na decentralizovanou alternativu. Navzdory tomu Rally tvrdí, že zkoumá, zda mohou na mainnetu vytvořit štíhlejší web3 zkušenosti a/nebo produkty.