Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Pwning.eth obdrží 1 milion dolarů za odhalení kritické zranitelnosti v softwaru Frontier na třech paragaunech Polkadotu.

Pwning.eth obdrží 1 milion dolarů za odhalení kritické zranitelnosti v softwaru Frontier na třech paragaunech Polkadotu.

Bezpečnostní výzkumník známý jako pwning.eth objevil kritickou zranitelnost v softwaru Frontier, který se používá pro „zabalení“ nativních tokenů na třech blockchainových projektech (neboli parachainech) v síti Polkadot. V případě zneužití mohla zranitelnost umožnit zlomyslným uživatelům razit neomezené množství zabalených tokenů v odhadované hodnotě 200 milionů dolarů na všech třech parachainech. Po nahlášení zranitelnosti pracovaly týmy tří parachainů na její opravě a vydaly nouzovou záplatu dříve, než ji mohli zneužít nějací záškodníci. Ke ztrátě finančních prostředků nedošlo. Jako uznání práce výzkumníka udělily společnosti Moonbeam a Astar, které mají aktivní programy odměn za chyby se společností Immunefi, etickému hackerovi prostřednictvím společnosti Immunefi 1 milion dolarů. Společnost Parity, vývojář knihovny Frontier, rovněž přispěla částkou 250 000 dolarů na odměnu ve výši 1 milionu dolarů. Není to poprvé, co byl pwning.eth odměněn za nalezení kritických chyb – na začátku roku 2022 získal odměnu 6 milionů dolarů.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Polkadot

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo