Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Působivý růst Cardana v roce 2022 dokazuje, že nejde o řetězec duchů

Působivý růst Cardana v roce 2022 dokazuje, že nejde o řetězec duchů

Ve čtvrtek (29 prosinec 2022), krypto analytika startup Santiment hlásil, že Cardano byl nejsilnější blockchain podle jeho „Developer Activity“ metrika. Tato metrika je definována jako práce odvedená ve veřejných repozitářích, která je sledována za účelem posouzení odhodlání projektu vytvářet funkční produkt a neustále vylepšovat a aktualizovat jeho funkce. To je v rozporu s názorem Mikea Alfreda, člena zakládajícího představenstva a prvního seed investora společnosti Eaglebrook Advisors, který Cardano označil za řetězec duchů a tvrdil, že jej nikdo nepoužívá.
Nadace Cardano Foundation zaznamenala v roce 2022 impozantní růst na řetězci, přičemž počet nativních tokenů, peněženek, skriptů Plutus, transakcí a delegovaných peněženek vzrostl o 192 %, 47 %, 394 %, 139 % a 27 %. Navázali také mnoho nových partnerství a spoluprací, uspořádali Cardano Summit 2022, zúčastnili se více než 20 akcí po celém světě a přezkoumali 50 návrhů na zlepšení Cardano (CIP).
Tyto úspěchy dokazují odhodlání společnosti Cardano vytvářet funkční produkt a neustále zdokonalovat a vylepšovat jeho funkce a vyvracejí tvrzení, že se jedná o řetězec duchů.