Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Pusan vytvořil výbor z 18 odborníků na blockchain pro zřízení burzy digitálních aktiv, včetně Huobi Global a FTX.com. Očekává se, že burza bude otevřena v roce 2023.

Pusan vytvořil výbor z 18 odborníků na blockchain pro zřízení burzy digitálních aktiv, včetně Huobi Global a FTX.com. Očekává se, že burza bude otevřena v roce 2023.

Jihokorejské město Pusan v pondělí oznámilo vytvoření řídícího výboru složeného z 18 místních odborníků na blockchain, jehož úkolem je vybudovat stěžejní burzu digitálních aktiv. Ve výboru nejsou zástupci společností Binance, Crypto.com, Gate.io ani tří z pěti burz, které se na začátku letošního roku dohodly, že Busanu pomohou zřídit jeho první oficiální burzu digitálních aktiv. Huobi Global a FTX.com, další dvě burzy, byly do výboru zařazeny. Jeden z členů výboru uvedl, že globální burzy se nebudou podílet na vývoji kryptografické burzy v Busanu, a mluvčí města Busan uvedl, že vyloučení z výboru neznamená, že globální burzy již nebudou s kryptografickým projektem Busanu spolupracovat. Společnost Binance uvedla, že její partnerství s městem Pusan je zaměřeno na vzdělávání městských úředníků o technologii blockchain. Očekává se, že burza bude otevřena v roce 2023 a bude nabízet obchodování, revizi a kótování tokenů, monitorování trhu a úschovu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

FTX Token

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance, Burza FTX

Zdroj informací

forkast.news ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Revolut Umožňuje Zákazníkům Generovat Výnosy z Kryptoaktiv Přes Staking

Mike McGlone předpovídá recesi na kryptotrhu, Robert Kiyosaki radí investorům opatrnost

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios