Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Prošla Binance dalším auditem rezerv? Auditoři odhalili výsledky kryptografického auditu

Prošla Binance dalším auditem rezerv? Auditoři odhalili výsledky kryptografického auditu

Binance, jedna z největších světových burz kryptoměn, nedávno obdržela zprávu nezávislého auditora. Zpráva ukázala, že Binance má dostatek rezerv na pokrytí všech prostředků svých zákazníků. To je pro zákazníky dobrá zpráva, protože to znamená, že jejich prostředky jsou v bezpečí.

Zprávu provedl nezávislý auditor, což je důležitý krok k zajištění bezpečnosti prostředků zákazníků. Auditor také zjistil, že společnost Binance zavedla řadu bezpečnostních opatření na ochranu prostředků zákazníků. Patří mezi ně používání peněženek typu cold storage, které nejsou připojeny k internetu, a jsou proto bezpečnější.

Zpráva byla pozoruhodná také proto, že z ní vyplynulo, že se auditoři rozhodli opustit svůj předchozí přístup spočívající v používání auditů založených na kryptoměnách. Důvodem je volatilita trhu s kryptoměnami, která ztěžuje přesné posouzení hodnoty aktiv držených burzou.

Celkově je tato zpráva dobrou zprávou pro zákazníky společnosti Binance, protože ukazuje, že jejich prostředky jsou v bezpečí. Je také pozitivním znamením pro odvětví kryptoměn, protože ukazuje, že auditoři třetích stran berou bezpečnost prostředků zákazníků vážně.