Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Prodeje NFT stoupají, ETH stagnuje

Prodeje NFT stoupají, ETH stagnuje

NFT prodeje v poslední době výrazně vzrostly. NFT jsou digitální aktiva, která jsou vytvořena na blockchainu a jsou jedinečná. NFT jsou často používány k prodeji uměleckých děl, digitálních karet a dalších digitálních aktiv. V posledních měsících se NFT staly velmi populární a prodeje vzrostly o více než 1000%.

V poslední době se však Ethereum, který je nejvíce používanou blockchainovou platformou pro NFT, začal zpomalovat. To způsobilo, že náklady na transakce se zvýšily a to může mít vliv na budoucí prodeje NFT. I přes to, NFT prodeje stále rostou a mnoho lidí se domnívá, že to bude pokračovat i nadále.

NFT jsou novým a zajímavým způsobem, jak investovat do digitálních aktiv. Pokud se o nich chcete dozvědět více, doporučujeme vám navštívit stránky, kde se o NFT dozvíte více.

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn