Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » „Případ Nejvyššího soudu může zničit Facebook a další sociální sítě a umožnit blockchain, aby je nahradil“

„Případ Nejvyššího soudu může zničit Facebook a další sociální sítě a umožnit blockchain, aby je nahradil“

V poslední době se objevila zpráva, že Nejvyšší soud USA se zabývá případem, který by mohl znamenat konec sociálních sítí jako je Facebook. Tento případ by mohl umožnit blockchainu, aby nahradil tyto sociální sítě. Blockchain je technologie, která umožňuje decentralizovanou správu dat a transakcí. To znamená, že data jsou uložena na mnoha různých počítačích, což znamená, že je mnohem obtížnější je zneužít nebo změnit. To by mohlo vést k větší bezpečnosti a soukromí pro uživatele.

Kromě toho by blockchain mohl také pomoci uživatelům získat větší kontrolu nad jejich daty. Uživatelé by mohli vlastnit a spravovat svá data, a to by mohlo znamenat, že by nemuseli být vázáni na jednu sociální síť. To by mohlo také znamenat, že by mohli využívat různé sociální sítě a přesouvat svá data mezi nimi.

Vzhledem k tomu, že blockchain je nová technologie, je třeba, aby se uživatelé naučili, jak s ním pracovat. To znamená, že je třeba věnovat čas a úsilí tomu, aby se uživatelé naučili, jak s ním pracovat. To může být obtížné, ale může to být také velmi odměňující.

Zdroj informací

cointelegraph.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.