Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Přijetí Caroline Ellison bývalého regulátora SEC Crypto jako právníka pro vyšetřování FTX Bloomberg

Přijetí Caroline Ellison bývalého regulátora SEC Crypto jako právníka pro vyšetřování FTX Bloomberg

Cryptocurrencyový trh se v poslední době rozvíjí rychle. Někteří obchodníci a investoři se snaží využít této příležitosti k získání zisku. Mezi nimi je Caroline Ellison, která nedávno najala bývalého regulátora SEC pro kryptoměny, aby zastupoval její společnost FTX při vyšetřování.

SEC je americká komise pro cenné papíry a burzy, která je zodpovědná za regulaci trhu s kryptoměnami. Bývalý regulátor SEC, Valerie Szczepanik, bude zastupovat FTX při vyšetřování SEC. Je to důležitý krok, protože to umožní FTX získat lepší porozumění regulačním požadavkům a pomůže jim vyhnout se případným sankcím.

Tato zpráva je důležitá pro všechny nové a nezkušené uživatele kryptoměn, protože jim umožňuje lépe porozumět regulačním požadavkům a pomáhá jim vyhnout se případným sankcím. Je také důležité, aby uživatelé kryptoměn vždy dodržovali pravidla a regulace, aby se vyhnuli problémům.

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.