Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Přežije Binance kryptografickou zimu? Interní varování Changpenga Zhaa

Přežije Binance kryptografickou zimu? Interní varování Changpenga Zhaa

Generální ředitel kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao nedávno vydal interní varování zaměstnancům ohledně současného stavu kryptotrhu. Varoval, že se trh nachází v „krypto zimě“ a že by se společnost měla připravit na delší období nízkých cen. Poznamenal také, že trh by v tomto stavu mohl nějakou dobu zůstat a že by společnost měla být připravena na dlouhodobý pokles.

Kryptotrh se již nějakou dobu nachází v medvědím trendu, přičemž ceny od začátku roku výrazně klesají. To vyvolalo u mnoha investorů obavy o budoucnost trhu. Zhaoovo varování je připomínkou, že trh by v tomto stavu mohl nějakou dobu zůstat a že by se investoři měli připravit na delší období nízkých cen. Poznamenal také, že společnost by měla být připravena na dlouhodobý pokles a měla by přijmout opatření, která zajistí, že bude schopna bouři přečkat.

Čao svým varováním připomíná, že trh s kryptoměnami je volatilní a že investoři by měli být připraveni na delší období nízkých cen. Je důležité si uvědomit, že trh by v tomto stavu mohl nějakou dobu zůstat a že by investoři měli být připraveni na dlouhodobý pokles. Je také důležité mít na paměti, že by měli podniknout kroky, které zajistí, aby byli schopni tuto bouři přečkat.