Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Přestože pokles ceny může být neodvratný, akumulace Bitcoinu (BTC) se nezpomaluje

Přestože pokles ceny může být neodvratný, akumulace Bitcoinu (BTC) se nezpomaluje

Bitcoin (BTC) je stále jedním z nejoblíbenějších kryptoměn na trhu. I přes to, že se zdá, že cena může klesnout, lidé stále akumulují BTC. Podle nedávného výzkumu se ukázalo, že v posledních měsících se zvýšil počet adres s více než 0,1 BTC. To znamená, že více lidí se začalo zabývat akumulací Bitcoinu.

Výzkum také ukázal, že v posledních měsících se zvýšil počet adres s více než 10 BTC. To naznačuje, že i přes nedávný pokles ceny Bitcoinu, lidé stále akumulují kryptoměnu. To může být dobrým znamením pro trh, protože to naznačuje, že lidé stále věří v budoucnost Bitcoinu.

Výzkum také ukázal, že v posledních měsících se zvýšil počet adres s více než 100 BTC. To naznačuje, že i velcí hráči na trhu stále akumulují Bitcoin, což může být dobré znamení pro trh.

Všechny tyto výsledky naznačují, že i přes možný pokles ceny Bitcoinu, lidé stále akumulují kryptoměnu. To může být dobré znamení pro trh a může to znamenat, že Bitcoin může mít dobrou budoucnost.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

ambcrypto.com ⧉

Sentiment

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Signály býčího trhu s bitcoiny: metrika aSORP na 90denním maximu vyvolává optimismus mezi obchodníky a investory

Cardano: Velryby způsobily "nákupní horečku" a získaly 560 milionů tokenů ADA v hodnotě 218,4 milionu dolarů

Charles Hoskinson Připravuje Cardano na revoluci v Umělé inteligenci: Potenciál pro mnoho inovativních projektů

Jeremy Hogan: XRP Neodpovídá Definice "Investiční Smlouvy" a Není Cenný Papír

Investoři do kryptoměn zaplatili daně ze svých obchodů pouze 0,53 %: Finsko vykazuje nejvyšší míru, USA a Kanada 1,62 % a 1,65 %.

David Schwartz ze společnosti Ripple upozorňuje na výhody blockchainově agnostických řešení pro přijetí kryptoměn

Zneužití SushiSwapu vede ke ztrátě 3,3 milionu dolarů: Kč, z toho 190 adres Etherea a 2000 adres na Layer 2 Arbitrum postiženo.

Liqwid Labs integruje cenové kanály Charli3 pro zlepšení decentralizace platformy DeFi na platformě Cardano

Tom Emmer kritizuje regulační přístup předsedy SEC Genslera k sektoru kryptoměn