Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Přes víkend zůstává Bitcoin klidný před očekáváním vydání CPI ve středu

Přes víkend zůstává Bitcoin klidný před očekáváním vydání CPI ve středu

Bitcoin zůstává klidný před úterním uvolněním indexu spotřebitelských cen (CPI). V sobotu a neděli se trh s kryptoměnami držel v relativním klidu. Bitcoin se obchodoval v rozmezí od 9.400 $ do 9.500 $. To je přibližně stejné jako v pátek.

V neděli se trh s kryptoměnami držel v relativním klidu. Bitcoin se obchodoval v rozmezí od 9.400 $ do 9.500 $. To je přibližně stejné jako v pátek. Ethereum se obchodoval v rozmezí od 180 $ do 185 $, což je také stejné jako v pátek.

V pondělí se očekává, že trh s kryptoměnami bude reagovat na úterní uvolnění indexu spotřebitelských cen. Index CPI je měřítkem inflace, který sleduje ceny vybraných spotřebních zboží a služeb. Pokud se ukáže, že inflace je vyšší než očekáváno, mohlo by to vést k růstu cen kryptoměn. Naopak, pokud se ukáže, že inflace je nižší než očekáváno, mohlo by to vést k poklesu cen kryptoměn.

Bitcoin zůstává klidný před úterním uvolněním indexu spotřebitelských cen. V pondělí se očekává, že trh s kryptoměnami bude reagovat na úterní uvolnění indexu CPI. Jakmile budou známy výsledky, mohou se ceny kryptoměn zvýšit nebo snížit. Proto je důležité, aby investoři sledovali vývoj trhu a vyvíjeli taktiku, jak na něj reagovat.