Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Překoná Ethereum v roce 2023 Bitcoin? Nejlepší kryptoanalytik předpovídá masivní překonání výkonu

Překoná Ethereum v roce 2023 Bitcoin? Nejlepší kryptoanalytik předpovídá masivní překonání výkonu

Kryptoměny v posledních letech získávají na popularitě a Ethereum není výjimkou. Jeden z předních kryptoanalytiků předpověděl, že Ethereum v roce 2023 masivně překoná Bitcoin. Analytik stanovil cíl, že Ethereum dosáhne 10 000 USD, což je oproti jeho současné ceně výrazný nárůst.

Analytik se domnívá, že Ethereum bude těžit z růstu decentralizovaného financování (DeFi). DeFi je typ finanční služby, která funguje na blockchainu a je stále populárnější. Ethereum je nejoblíbenějším blockchainem pro DeFi aplikace a analytik se domnívá, že to Ethereu pomůže překonat Bitcoin.

Analytik se rovněž domnívá, že Ethereum bude těžit z rostoucí poptávky po digitálních aktivech. S tím, jak se o kryptoměny bude zajímat stále více lidí, poptávka po Ethereu pravděpodobně poroste. To by mohlo vést k tomu, že Ethereum dosáhne cílové hodnoty 10 000 USD, kterou analytik stanovil.

Uvidíme, zda se předpověď analytika naplní, ale je jasné, že Ethereum má velký potenciál. S růstem DeFi a rostoucí poptávkou po digitálních aktivech by Ethereum mohlo mít v roce 2023 zaděláno na velký rok.