Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Překoná Bitcoin v roce 2023 akcie? Arthur Hayes odhalil býčí katalyzátor pro BTC

Překoná Bitcoin v roce 2023 akcie? Arthur Hayes odhalil býčí katalyzátor pro BTC

Miliardář a investor Arthur Hayes se nedávno podělil o své názory na budoucnost Bitcoinu. Domnívá se, že Bitcoin v příštím roce překoná akcie, a uvádí „nesmírně býčí“ katalyzátor pro Bitcoin. Podle Hayese bude tímto katalyzátorem rostoucí poptávka po digitálních aktivech. Domnívá se, že tato poptávka bude poháněna rostoucím počtem institucionálních investorů, kteří vstoupí na trh s kryptoměnami.

Hayes se rovněž domnívá, že rostoucí poptávka po digitálních aktivech povede k růstu ceny Bitcoinu. Domnívá se, že tento nárůst ceny bude způsoben rostoucím počtem institucionálních investorů, kteří vstupují na trh. To podle něj povede ke zvýšení poptávky po Bitcoinu, což následně povede ke zvýšení jeho ceny.

Hayes se rovněž domnívá, že rostoucí poptávka po digitálních aktivech povede ke zvýšení počtu lidí, kteří budou Bitcoin používat jako formu platby. To podle něj povede ke zvýšení počtu obchodníků, kteří budou Bitcoin jako formu platby přijímat. To zase povede ke zvýšení počtu lidí, kteří budou Bitcoin používat jako formu platby, což povede ke zvýšení jeho ceny.

Celkově se Hayes domnívá, že rostoucí poptávka po digitálních aktivech povede ke zvýšení ceny Bitcoinu. Domnívá se, že tento nárůst ceny bude způsoben rostoucím počtem institucionálních investorů, kteří vstoupí na trh, a také rostoucím počtem lidí, kteří Bitcoin používají jako formu platby.