Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Popularita algoritmického stablecoinu Djed na platformě Cardano roste, podpořeného 31,6 miliony tokenů $ADA a 400-800% overcollateralizací.

Popularita algoritmického stablecoinu Djed na platformě Cardano roste, podpořeného 31,6 miliony tokenů $ADA a 400-800% overcollateralizací.

Djed, algoritmický stablecoin založený na platformě Cardano, získává na popularitě a nyní jej podpořilo více než 31,5 milionu tokenů $ADA. Rezervní poměr pro Djed v současné době činí 488 %, přičemž 31,6 milionu tokenů $ADA podporuje celkem 2,27 milionu tokenů $DJED v oběhu. Djed je navržen a vydáván společnostmi IOG a COTI Group a byl oznámen v září 2021 a spuštěn minulý týden. Tento stablecoin je zajištěn 400-800% overcollateralizací a je garantován rezervní mincí $SHEN. Uživatelé mohou nákupem a prodejem SHEN přispívat ke stabilitě vázané měny USD Djed a mohou potenciálně profitovat z jeho krátkodobých a střednědobých cenových výkyvů. Měnu Djed rychle podpořila řada decentralizovaných burz (DEXů) poháněných technologií Cardano a hlavních burz včetně Bitrue. Tržní kapitalizace Cardana počátkem tohoto měsíce překonala tržní kapitalizaci Dogecoinu ($DOGE) a Cardano a s ním spojené projekty čeká řada zajímavých událostí.

Djed je algoritmický stablecoin postavený na Cardanu, který získává na přitažlivosti díky svému rezervnímu poměru 488 %. Je podpořen 31,6 miliony tokenů $ADA a je navržen a vydán společnostmi IOG a COTI Group. Djed je podpořen 400-800% overcollateralizací a je garantován svou rezervní mincí $SHEN. Uživatelé mohou nákupem a prodejem měny Djed přispívat ke stabilitě vázané měny USD a mohou potenciálně profitovat z krátkodobých a střednědobých výkyvů její ceny. Djed rychle přijala řada decentralizovaných burz (DEXů) poháněných technologií Cardano a hlavních burz včetně Bitrue. Tržní kapitalizace Cardana nedávno překonala tržní kapitalizaci Dogecoinu ($DOGE) a Cardano a s ním spojené projekty čeká řada zajímavých událostí.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Cardano, COTI

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.