Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Pomůže řetězová vazba býkům převzít kontrolu nad trhem?

Pomůže řetězová vazba býkům převzít kontrolu nad trhem?

Chainlink je decentralizovaná věštecká síť, která poskytuje reálná data chytrým kontraktům. Jedná se o systém založený na blockchainu, který propojuje chytré kontrakty s externími zdroji dat, API a platebními systémy. Token LINK, který je nativním tokenem sítě Chainlink, zaznamenal od začátku roku 2020 výrazný nárůst své ceny. Token se obchoduje v rozmezí 2,50 až 4,50 USD a očekává se, že v blízké budoucnosti bude pokračovat v býčím trendu.

Analytici se domnívají, že token LINK v blízké budoucnosti pravděpodobně dosáhne nových maxim. Token zaznamenal prudký nárůst své ceny v důsledku rostoucí poptávky po decentralizovaných oracle sítích. Kromě toho se očekává, že k býčímu trendu tokenu LINK přispěje i rostoucí počet partnerství a spoluprací s významnými společnostmi.

Očekává se také, že token LINK bude těžit z rostoucího přijetí decentralizovaných finančních aplikací (DeFi). Token se používá jako platební metoda pro různé DeFi aplikace a očekává se, že v blízké budoucnosti získá větší trakci. Kromě toho se očekává, že rostoucí poptávka po decentralizovaných věšteckých sítích také zvýší cenu tokenu LINK.

Celkově se očekává, že token LINK bude v blízké budoucnosti pokračovat v býčím trendu. Očekává se, že k býčímu trendu tokenu LINK přispěje rostoucí poptávka po decentralizovaných oracle sítích, zvyšující se počet partnerství a spoluprací a rostoucí přijetí DeFi aplikací.