Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Polygon ($MATIC) po spuštění betaverze zkEVM dosáhne nového historického maxima vůči Bitcoinu ($BTC)

Polygon ($MATIC) po spuštění betaverze zkEVM dosáhne nového historického maxima vůči Bitcoinu ($BTC)

Polygon ($MATIC) je řešení pro škálování vrstvy 2 pro Ethereum, které uživatelům poskytuje rychlejší transakce a nižší náklady jako paralelní blockchain běžící vedle hlavní sítě Ethereum. Dne 27. března se chystá spustit beta verzi své hlavní sítě zkEVM (zero-knowledge Ethereum Virtual Machine). Podle populárního pseudonymního kryptoměnového analytika Pentoshi by se tato kryptoměna mohla „tento nebo příští týden“ dostat na nové historické maximum vůči vlajkové kryptoměně Bitcoin ($BTC) poté, co během medvědího trhu a před spuštěním zkEVM zaznamenala výrazný výkon. Síť Polygon zaznamenala prudký nárůst přijetí, během pouhých šesti měsíců přibylo 46 milionů nových adres a nadnárodní bankovní gigant JPMorgan ji využívá k realizaci svého vůbec prvního obchodu s využitím decentralizovaného financování na veřejném blockchainu. Tým stojící za Polygonem tvrdí, že zkEVM může podporovat až 100krát více transakcí za sekundu než Ethereum, a to vše při zachování decentralizace a bezpečnosti. Polygon navíc představil grantovou iniciativu ve výši 100 milionů dolarů, jejímž cílem je motivovat vývojáře k budování aplikací na platformě zkEVM. Pentoshi také prozradila, že začala hromadit $MATIC a plánuje přidat další, pokud kryptoměna klesne na 1,34 USD za token. Kryptoměna také těží z podpory hlavní makléřské platformy platformy pro obchodování s kryptoměnami Coinbase kótované na burze Nasdaq, Coinbase Prime, která koncem loňského roku začala nabízet služby sázení v této kryptoměně.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin, Ethereum, Polygon

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.