Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Polkadot spouští nativní službu Oracle, rozšiřuje přítomnost Metaverse, řeší problém s konfigurací Parachain, DOT medvědí, ale známky býčího oživení.

Polkadot spouští nativní službu Oracle, rozšiřuje přítomnost Metaverse, řeší problém s konfigurací Parachain, DOT medvědí, ale známky býčího oživení.

Společnost Polkadot nedávno oznámila spuštění své nativní služby Oracle prostřednictvím komunitní výzvy. Tato služba umožní ověřitelné cenové kanály a nedůvěryhodné věštírny. Síť také plánuje zvýšit svou přítomnost v Metaverzu a již spustila MetaverseNW Pioneer 0.0.13. Kromě toho síť vyřešila problém s konfigurací parachainů prostřednictvím řešení OpenGov od společnosti Kusama. DOT, nativní kryptoměna Polkadot, byla po většinu roku 2022 na medvědí trajektorii, ale vykazovala známky možného oživení býčí poptávky. Pokud bude tento trend pokračovat, mohlo by to vyústit v úlevnou rally. Polkadot stále buduje budoucnost a pracuje na různých projektech, které mají zlepšit jeho síť.