Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Pick n Pay Umožňuje platby Bitcoin Lightning Network v Prodejnách v Jihoafrické republice

Pick n Pay Umožňuje platby Bitcoin Lightning Network v Prodejnách v Jihoafrické republice

Pick n Pay, jeden z největších jihoafrických řetězců supermarketů, nyní umožňuje zákazníkům platit u pokladny jakoukoli peněženkou s podporou Bitcoin Lightning, například Zap nebo BlueWallet. Pilotní projekt byl v uplynulých pěti měsících testován v 10 prodejnách s předem vybranými testery a nyní byl rozšířen na 29 prodejen pro testování se zákazníky, přičemž v nadcházejících měsících bude rozšířen do všech prodejen. Transakce je bezpečná, zákazníka stojí v průměru 70 centů a trvá méně než 30 sekund. Chris Shortt, Group Executive : Information and Technology (CITO) ve společnosti Pick n Pay, uvedl, že tato nová technologie podpoří finanční inkluzi v Jihoafrické republice. Společnost CryptoConvert uvádí, že PnP je prvním velkým maloobchodním prodejcem v Africe, který umožňuje platby prostřednictvím sítě Bitcoin Lightning Network v místě prodeje. K provedení platby pomocí Bitcoin Lightning v obchodech PnP musí zákazníci naskenovat QR kód z aplikace a v okamžiku transakce přijmout na svém chytrém telefonu směnný kurz randu. Pro Jihoafrickou republiku je to velký krok vpřed, protože se jedná o prvního velkého maloobchodníka v Africe, který přijímá platby Bitcoin Lightning.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

www.cryptoglobe.com ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.