Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Paxos oznamuje pozastavení emise tokenů Binance USD (BUSD) v návaznosti na příkazy NYDFS a SEC

Paxos oznamuje pozastavení emise tokenů Binance USD (BUSD) v návaznosti na příkazy NYDFS a SEC

Společnost Paxos oznámila, že od 21. února nebude vydávat nové tokeny Binance USD (BUSD) na základě příkazu newyorského ministerstva finančních služeb (NYDFS). Stalo se tak poté, co zpráva Jonathana Reitera ukázala, že token Binance Peg BUSD, navázaný na token BUSD vydaný společností Binance, nebyl vždy náležitě podložen. Kromě toho deník Wall Street Journal (WSJ) uvedl, že společnost Paxos rovněž obdržela oznámení Wells od Komise pro cenné papíry (SEC), v němž je podrobně popsán záměr SEC podat na společnost žalobu s tvrzením, že BUSD je neregistrovaný cenný papír.

Changpeng Zhao, generální ředitel společnosti Binance, poznamenal, že „fondy jsou SAFU“ a že budou muset odejít od BUSD jako primárního páru pro obchodování. Společnost Binance již dříve oznámila, že automaticky převádí vklady uživatelů jiných stablecoinů na BUSD.

Předseda SEC Gary Gensler již dříve sdělil své přesvědčení, že stablecoiny mohou být cennými papíry, i když neprojdou Howeyho testem. Bankovní regulátoři rovněž naznačili, že banky musí být při zapojení do kryptoměn velmi obezřetné. Společnost Paxos uvedla, že neočekává, že by to mělo vliv na její obchodní linie Paxos Dollar (USDP), Pax Gold (PAXG) nebo jiné.

Burzy zmíněné v tomto článku

Burza Binance

Zdroj informací

protos.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.