Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Partnerství společností Polygon (MATIC) a Uniswap (UNI) přináší nový přístup k DeFi, který nabízí nízké transakční poplatky a vyšší bezpečnost.

Partnerství společností Polygon (MATIC) a Uniswap (UNI) přináší nový přístup k DeFi, který nabízí nízké transakční poplatky a vyšší bezpečnost.

Společnost Polygon (MATIC) uzavřela partnerství s decentralizovanou burzou (DEX) Uniswap (UNI), aby přinesla nový přístup k DeFi. Toto partnerství umožnilo společnosti Polygon zvýšit celkovou uzamčenou hodnotu (TVL) a společnosti Uniswap těžit z nízkých poplatků společnosti Polygon. Řešení Polygonu pro škálovatelnost Etherea (ETH) umožnilo společnosti Uniswap nabízet více služeb a přilákat na platformu DeFi více obchodníků. Toto partnerství umožnilo uživatelům využívat bezpečnost sítě Ethereum, aniž by museli platit vysoké poplatky za transakce. Řešení škálovatelnosti od společnosti Polygon umožnilo společnosti Uniswap nabízet více služeb a přilákat na platformu DeFi více obchodníků, což uživatelům umožnilo využívat bezpečnost sítě Ethereum, aniž by museli platit vysoké poplatky za transakce. Toto partnerství umožnilo uživatelům těžit z bezpečnosti sítě Ethereum, aniž by museli obětovat efektivitu. Řešení škálovatelnosti od společnosti Polygon umožnilo společnosti Uniswap nabízet více služeb a přilákat na platformu DeFi více obchodníků, což uživatelům umožňuje využívat zabezpečení sítě Ethereum, aniž by museli platit vysoké poplatky za transakce. Toto partnerství umožnilo uživatelům těžit z bezpečnosti sítě Ethereum, aniž by museli obětovat efektivitu.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Ethereum, Polygon, Uniswap

Zdroj informací

u.today ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

John Deaton tvrdí, že XRP není cenný papír, přestože Ripple prodává jako investiční kontrakt

Cardano (ADA) zažívá náhlý nárůst ceny, když velrybí investoři nashromáždili tokeny v hodnotě přes 162 milionů dolarů

StarkWare uvádí na trh StarkNet Prover, čímž dokončuje open-sourcing řešení pro škálování StarkNet Layer 2 pro Ethereum

Londýn na Prvním Místě v Žebříčku Připravenosti na Kryptoměny

Používání chytrých smluv Cardano prudce vzrostlo po spuštění aktualizace Vasil a stabilního mince Djed

Cena MATIC stoupá, protože DeFi Exchange integruje token a TVL roste

Společnost Doritos spouští první web3 zážitek na Polygonu (MATIC) se studiem Doritos Triangle Studios

Hromadění Velryb Přispělo k 65% Nárůstu Ceny Cardana v roce 2023

Cardano dosáhlo milníku 5 000 chytrých smluv po aktivaci hard forku Alonzo