Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Paradigm snižuje platy: Jak to ovlivní kryptografický průmysl?

Paradigm snižuje platy: Jak to ovlivní kryptografický průmysl?

Kryptoměnový fond Paradigm provádí škrty v platech svých zaměstnanců v reakci na současné podmínky na trhu. Fond také snižuje svou burn rate, tedy množství peněz, které každý měsíc utratí. Spoluzakladatel a generální ředitel fondu Matt Huang rozeslal zaměstnancům e-mail, ve kterém je informuje o snížení platů. Uvedl, že škrty jsou nutné, aby byla zajištěna dlouhodobá životaschopnost fondu. Uvedl také, že fond je stále odhodlán plnit své poslání a že škrty jsou pouze dočasné.

Fond přijal i další opatření ke snížení svých nákladů. Snížil počet zaměstnanců a nyní se zaměřuje na své hlavní produkty. Snížil také výdaje na marketing a cestovné. Huang uvedl, že fond je stále odhodlán plnit své poslání a že bude i nadále investovat do kryptooblasti. Uvedl také, že fond bude i nadále podporovat své zaměstnance a že bude i nadále investovat do nejlepších projektů.

Spoluzakladatel a provozní ředitel fondu Fred Ehrsam uvedl, že fond je stále oddán svému poslání a že bude i nadále investovat do nejlepších projektů. Uvedl také, že fond je stále oddán svým zaměstnancům a že je bude i nadále podporovat. Uvedl, že fond podniká nezbytné kroky k zajištění své dlouhodobé životaschopnosti a že bude i nadále investovat do nejlepších projektů.