Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » OpenZeppelin audituje bezpečné řešení zkSync Layer 2 a rozšiřuje partnerství s Matter Labs

OpenZeppelin audituje bezpečné řešení zkSync Layer 2 a rozšiřuje partnerství s Matter Labs

Společnost OpenZeppelin nedávno provedla dva bezpečnostní audity řešení zkSync od společnosti Matter Labs, které je založeno na nulové znalosti a důkazním škálování. Audity odhalily 45 problémů, z nichž 40 bylo opraveno. Nejnovější audit se zaměřil na systém „bootloader“ zkSync, tři další inteligentní kontrakty systému Layer 2 a jednu knihovnu. Úspěšná spolupráce vedla k tomu, že se společnosti OpenZeppelin a Matter Labs dohodly na další spolupráci s cílem dále zvýšit bezpečnost systému zkSync.

Audity přidaly další vrstvu spolehlivosti k zabezpečení sítě zkSync a tým je rád, že může partnerství rozšířit, aby byl zkSync pro uživatele a projekty ekosystému co nejbezpečnější a nejspolehlivější. zkSync je řešení pro škálování ZK, které podporuje kompatibilitu s blockchainem Ethereum. Nabízí vývojářům možnost přenést své aplikace z mainnetu Etherea na zkSync Layer 2 s nízkými poplatky za plyn a vysokou rychlostí transakcí, aniž by byla ohrožena bezpečnost Etherea. V říjnu byla vydána alfa varianta jeho druhé verze „zkSync 2.0“.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Ethereum

Zdroj informací

www.theblock.co ⧉

Sentiment

↗️ Pozitivní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.