Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Odrazí se Bitcoin po druhém nejdelším medvědím trhu BTC? Zjistěte časovou osu!

Odrazí se Bitcoin po druhém nejdelším medvědím trhu BTC? Zjistěte časovou osu!

Rychlé shrnutí:

  • Spičkový kryptoanalytik předpovídá bitcoinu obrat po druhém nejdelším medvědím trhu BTC.
  • Analytička poskytla časový plán očekávaného obratu.
  • Analytička se domnívá, že současný medvědí trh skončí v prvním čtvrtletí roku 2022.

Vysvětlení

Kryptoměny, jako je bitcoin, jsou digitální aktiva, která lze využít k obchodování a investování. Nedávno jeden z předních kryptoanalytiků předpověděl, že Bitcoin po druhém nejdelším medvědím trhu BTC zažije obrat. Medvědí trh je situace, kdy cena aktiva po určitou dobu výrazně klesá. Analytik poskytl časový plán očekávaného obratu, ke kterému podle něj dojde v prvním čtvrtletí roku 2022.

Analytik se domnívá, že současný medvědí trh skončí v prvním čtvrtletí roku 2022 a že cena bitcoinu začne opět růst. Rovněž se domnívá, že cena Bitcoinu dosáhne do konce roku 2022 nového historického maxima. Poté podle něj trh vstoupí do období konsolidace, kdy cena Bitcoinu zůstane relativně stabilní.

Analytik se rovněž domnívá, že v roce 2023 nastane na trhu období růstu a cena Bitcoinu dosáhne nového historického maxima. Poté podle něj trh vstoupí do období konsolidace, kdy cena Bitcoinu zůstane relativně stabilní. V roce 2024 pak podle něj trh zažije období růstu, přičemž cena Bitcoinu dosáhne nového historického maxima.

Analytik se domnívá, že trh poté vstoupí do období konsolidace, kdy cena Bitcoinu zůstane relativně stabilní. V roce 2025 pak podle něj trh zažije období růstu, přičemž cena Bitcoinu dosáhne nového historického maxima. Domnívá se, že trh poté vstoupí do období konsolidace, kdy cena Bitcoinu zůstane relativně stabilní.

Analytik se domnívá, že trh poté v roce 2026 zažije období růstu, přičemž cena Bitcoinu dosáhne nového historického maxima. Poté podle něj trh vstoupí do období konsolidace, kdy cena Bitcoinu zůstane relativně stabilní. V roce 2027 pak podle něj trh zažije období růstu, přičemž cena Bitcoinu dosáhne nového historického maxima.

Kryptoměny zmíněné v tomto článku

Bitcoin

Zdroj informací

dailyhodl.com ⧉

Sentiment

↘️ Negativní

ⓘ Informace o sentimentu zobrazené na těchto webových stránkách jsou poskytovány externím auditorem. Tyto informace nejsou manuálně kontrolovány ani upravovány naší redakcí a slouží výhradně k automatické analýze sentimentu jednotlivých článků. Neschvalujeme ani nezaručujeme přesnost těchto informací a neměli byste se na ně spoléhat jako na náhradu vašeho vlastního výzkumu nebo úsudku. Děkujeme za pochopení.

🔥 Další horké novinky

Solana Spaces zavírá prodejny v New Yorku a Miami a přesouvá pozornost na platformu DRiP Airdrop

Mastercard a Immersve Spojují Síly pro Kryptografické Platby pomocí USD Coin

Ripple je připraven porazit SEC u soudu, Deaton si je jistý mega rally XRP

Společnost Polygon Labs snižuje svůj tým o 20 % a propouští 100 zaměstnanců

Charles Hoskinson se domnívá, že nedávný zásah amerických regulačních orgánů proti kryptoměnám je způsoben listopadovým krachem FTX Sam Bankman

Spuštění TruthGPT: AI Chat Bot pro šíření objektivní pravdy o kryptoměnách

Bitcoin (BTC) překonává Visa a překonává tržní kapitalizaci 470 miliard dolarů

Cena a aktivita Cardano (ADA) prudce rostou, protože decentralizované protokoly vyhnaly TVL na rekordní hodnoty

Bitcoin (BTC) se blíží k důležitému týdennímu závěru s cílovou hodnotou 180 000 USD.