Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Odhalte potenciál Coinbase s ARK Invest a FTX

Odhalte potenciál Coinbase s ARK Invest a FTX

Coinbase je oblíbená platforma pro nákup a prodej kryptoměn. Nedávno Coinbase navázala spolupráci se společnostmi Ark Invest a FTX a vytvořila tak pro uživatele Coinbase příležitost investovat do kryptoměn. Toto partnerství umožní uživatelům Coinbase investovat do kryptofondu ETF společnosti Ark Invest. Tyto ETF budou k dispozici k obchodování na burze FTX.

ETF neboli Exchange Traded Funds jsou typem investice, která investorům umožňuje nakoupit koš aktiv v rámci jedné transakce. To znamená, že uživatelé Coinbase mohou investovat do různých kryptoměn, aniž by museli kupovat každou z nich zvlášť. ETF bude spravovat společnost Ark Invest, přední poskytovatel ETF.

Partnerství mezi společnostmi Coinbase, Ark Invest a FTX představuje pro uživatele Coinbase zajímavou příležitost investovat do kryptoměn. Díky ETF mohou uživatelé Coinbase diverzifikovat své investice a získat expozici vůči různým kryptoměnám. Toto partnerství usnadní uživatelům Coinbase investování do kryptoměn a využití potenciálních zisků, které přináší investice do digitálních aktiv.