Přeskočit na obsah
Domů » Horké novinky » Odhalte potenciál aplikací Apple pro iOS: Krypto a NFT

Odhalte potenciál aplikací Apple pro iOS: Krypto a NFT

Společnost Apple nedávno oznámila, že povoluje externím aplikacím pro iOS používat kryptografické a nezaplatitelné tokeny (NFT). To znamená, že vývojáři nyní mohou vytvářet aplikace, které používají kryptografické a NFT. Nové pokyny App Store poskytují další bezpečnostní opatření na ochranu uživatelů. Tato opatření zahrnují požadavek, aby vývojáři používali schválenou peněženku a aby uživatelům kdykoli umožnili přístup k jejich prostředkům. Kromě toho musí vývojáři uživatelům poskytnout také možnost prohlížet si historii svých transakcí.

Nové pokyny také vyžadují, aby vývojáři poskytovali přesné informace o hodnotě nabízených kryptoměn nebo NFT. To má zajistit, aby uživatelé nebyli uváděni v omyl ohledně hodnoty aktiva, které kupují. Kromě toho musí vývojáři také zajistit, aby jejich aplikace byly v souladu se všemi platnými zákony a předpisy.

Celkově jsou nové pokyny společnosti Apple pozitivním krokem ke zpřístupnění kryptoměn a NFT uživatelům. Poskytnutím dodatečných bezpečnostních opatření a požadavkem, aby vývojáři poskytovali přesné informace, pomáhá společnost Apple zajistit, aby byli uživatelé při používání kryptografických a NFT aktiv chráněni.